4event |4PR |4marketing | 4communication | 4Digital


Marketing bezpośredni jest najtańszym i skutecznym sposobem dotarcia do potencjalnego klienta.

PUBLIC RELATIONS

Tworzymy marki dla placówek medycznych, doradzamy w sposobach promocji i komunikacji.

MARKETING

Definiujemy osobistą i firmową markę. Skutecznie ją komunikujemy.

KOMUNIKACJA

Tworzymy narzędzia do lepszej komunikacji i integracji działań.

BADANIE RYNKU

To metoda zbierania danych i informacji, w której respondent wypełnia ankiety w formie elektronicznej.

CONTENT MARKETING

Tworzymy wartościowe treści, w celu m.in. wypozycjonowania marki czy budowania relacji z klientami poprzez rozpowszechnianie przydatnej wiedzy. 

STRATEGIE

Zajmujemy się tworzeniem strategii sprzedażowych, wizerunkowych i hybrydowych. 

O nas

Łączymy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie strategii, marketingu, PR’u, farmacji i medycyny.

Przedstawiamy wartościowe rozwiązania biznesowe, działamy elastycznie i transparentnie, dopasowując rozwiązania do celów biznesowych. Stosujemy nieszablonowe podejścia.

Świadczymy specjalistyczne rozwiązania PR’owe i marketingowe, dedykowane farmacji, branży medycznej i od niedawna branżom z szeroko rozumianego obszaru ochrony środowiska.

Realizujemy wyspecjalizowane projekty marketingowe i PR’owe, eventy, konferencje, szkolenia, posiedzenia naukowe.

Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym i analizach rynku.

Zaufali nam

Zaufali nam

Zaufali nam

Zaufali nam

Zaufali nam

Nasze działania w liczbach

Konferencje

0

Gale

0

Warsztaty

0

Uczestnicy

0

Wykładowcy

0

Kampanie

0

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju

Jeff Bezos

Lars Björndahl

“Many thanks for an interesting and well organized meeting! Besides my presentation I met many to have interesting discussions with.”

Evanthia Diamanti Kandarakis

“Dear ALL!! Thank you for All Great Meeting!!!with fascinating topics and speakers!! And.. Great evening =(great people+great food+great mood!)=great memories! Thank you”

Joyce Harper

“Thank you for looking after me so well. All the transportation worked perfectly. I had a wonderful time in Poland.”

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju

Jeff Bezos

Nafis Rahman, M.D., Ph.D.

Współpraca z firmą 4OpenMind należy do jednej z najbardziej udanych. Jeżeli chodzi o standard realizowanych zadań i działań, wykonawca należy do liderów swojej branży.

Przedsiębiorstwo realizuję organizację medycznej konferencji „Development of Scientific Cooperation in Reproductive Medicine Reaserch” od dwóch lat, przy czym właścicielka firmy Izabella Sobiech, współpracuje nad organizacją konferencji przeszło sześć edycji. Firma sumienne angażuje się w wykonywanie wszelkich zadań. 4OpenMind bardzo się stara w pełni spełnić wymagania zleceniodawcy. Kooperacja z formą odbywa się na bardzo wysokim poziomie, pod czym jako Przewodniczący rady Naukowej Konferencji podpisuję się bez żadnych zastrzeżeń.

Małgorzata Adamczewska,

Senior Product Manager

Adamed Pharma S.A. wskazuje firmę 4OpenMind z siedzibą w: Białystok (15-111), al. 1000-lecia Państwa Polskiego 10/54 jako wartego polecenia partnera biznesowego.

Współpraca przebiegała w okresie: od 02.01.2019 do 15.06.2019 i była bardzo wartościowa.

Zakres współpracy zawierał:

– projekt „PROGESTERONOTERAPIA W WARUNKACH POLSKICH”

Kontrahent wykazuje zainteresowanie potrzebami zleceniodawcy i stara się je w całości zaspokoić. Widać, że firmie zależy na zadowoleniu nabywcy, dlatego praca świadczona jest z maksymalnym poświęceniem.

Znajomość rynku szczerze wzbudza podziw. Otwartość przedsiębiorstwa na wdrażanie nowinek ze swojej dziedziny sprawia, że oferta zawsze jest optymalna i aktualna. Zaufanie wobec przedsiębiorstwa nie zostało nadużyte pod żadnym względem. Daje to komfortowe poczucie bezpieczeństwa podczas całej koooperacji.

Na pierwszy plan wysuwa się przyjazne podejście do kontrahenta. Firma skutecznie rozpoznaje potrzeby klienta.

Prof. Marian Szamatowicz

Doskonale organizowana i sprawnie przeprowadzana od 7 lat, Międzynarodowa Konferencja Medycyny Rozrodu, stała się cennym forum dla osób zajmujących się tą złożoną problematyką. Konferencja jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy na temat płodności człowieka. Podtrzymanie starych i nawiązanie nowych przyjaźni to kolejne zalety tego Wydarzenia. Spotkania te dają możliwość zdobywania wiedzy i nawiązywania wartościowych kontaktów owocujących współpracą naukową. Z tych względów łączę wyrazy uznania dla firmy 4OpenMind, będącej organizatorem wydarzenia.Wraz z gratulacjami przesyłam podziękowania za wzajemną współpracę, życząc dalszych sukcesów i dynamicznego rozwoju firmy.

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju

Jeff Bezos

Colin M Howles

„I just wanted to thank you and your colleagues for assistance during my stay and making it a very fruitful few days. I very much enjoyed the meeting and also the social events! It was a great opportunity to meet up with you, the faculty and also invited speakers. I look forward to being able to visit Warsaw again in the near future!”

Candido Tomas

„Thank you for all the arrangements, it was great to talk with several friends and their experiences. Also it was a pleasure meeting you. Wish you all the best nd see you around”

Małgorzata Zielińska-Waszak (MSD Polska)

„W imieniu całego naszego zespołu wielkie gratulacje! Konferencja była zorganizowana na światowym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym”

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju

Jeff Bezos

Alicja Sobolewska (A&D PHARMA)

Kontakt z firmą 4OpenMind, ul. Przeskok 2, Warszawa, należy do udanych z uwagi na pewną jakość usługi. Standard pracy firmy stoi na najwyższym poziomie.

Klient, korzystający z usług przedsiębiorstwa, dzięki jego szczeremu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Firma bardzo stara się spełnić wymagania klienta, dlatego poświęca dużo uwagi poznaniu strategii działania klienta, jak i jego portfolio.

4OpenMind gwarantuje metody w najwyższym stopniu innowacyjne i postępowe. Nowoczesne podejście do usługi buduje markę przedsiębiorstwa.

Godną docenienia jest imponująca wiedza, jaką posiada firma. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy firmy to specjaliści.

Prof. dr n. med. Waldemar Kuczyński (KRIOBANK)

Współpraca z firmą z 4 OpenMind należy do udanych. Niezaprzeczalnym jest, że jeśli chodzi o standard realizowanych zleceń, wykonawca należy do liderów w swojej branży.

Dobrze o firmie świadczy wysoki poziom zaangażowania w wykonanie otrzymanego zadania. 4OpenMind bardzo stara się spełnić wymagania zleceniodawcy, dlatego poświęca wiele uwagi realizacji umowy. Rzetelność przedsiębiorstwa nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Kooperacja z firmą odbywa się na bardzo wysokim poziomie.

Godny uznania jest sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Cieszy nienaganne zrozumienie potrzeb partnera i skuteczne wyjście im naprzeciw.

Juha & Päivi Tapanainen

“Thank you so much for the interesting and well organized meeting, and your wonderful hospitality and company in Warsaw. We really enjoyed the days there.”

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju

Jeff Bezos

Basak Balaban

“İ hope you’re well after an extensive preperation period of a successful meeting. İ wanted to thank you and all organizers who contributed to the past meeting which was very successful and professional. İt was a great pleasure and priviledge for me to be invited and have the opportunity of meeting with nice, humble Polish colleagues.

İ thank you for all your efforts and hope to meet you at another meeting.”

Prof. Marek Zygmunt

“Serdecznie pozdrawiam i dziekuje za wspaniala organizacje i przyjecie w Warszawie!”

Prof. Piotr Jędrzejczak

“Pani Izo, składam na Pani ręce podziękowania i gratulację za ogromny wkład w zorganizowanie bardzo udanej konferencji w Warszawie. Może być Pani dumna, że Pani praca przyniosła taki efekt!”

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju

Jeff Bezos

Howard and Dorit Carp

Just a short line to say thank you for the meeting in Warsaw. Dorit and I enjoyed ourselves immensely. The lectures were excellent and of superb scientific standard. The social occasions were fantastic.

Dawid Serafin

Porównując organizację kolacji z innymi, zarówno w Polsce jak i zagranicą, muszę przyznać, że był to kawał dobrej roboty. Gratuluję serdecznie. Wspaniale wybrane miejsce, super wystrój, dibrze dobrane alkohole, a przy tym świetna muzyka i rozrywka

Prof. Piotr Jędrzejczak

“Bardzo dziękuje za zaproszenie do webinaru i wygłoszenie wykładu “Badanie nasienia”. Bardzo sobie cenię kilkuletnią współpracę z Panią na płaszczyźnie klastra. Obecnie w nowym formacie prezentacji wykładu w formie webinaru uważam ,że wybrałą Pani bardzo dobre narzędzie prezentacji. Prosta, intuicyjna formuła przekazu, wraz z możliwością przetestowania wcześniej była bardzo pomocna. Zaproszenie p. Prof Banaszewskiej jako moderatora znacznie usprawniło całość prezentacji, jej obecność i wtrącanie swoich uwag ożywiła całe wydarzenie i była niezwykle cenna przy prezentacji pytań – co mnie w znacznym stopniu odciążyło (po 50 min ciągłej wypowiedzi). W sumie z mojej strony formułę wybrana przez Panią uważam za bardzo udaną i wartą upowszechnienia.”Prof. Piotr Jędrzejczak

Izabella Sobiech

Inicjatorka i założycielka marki 4OpenMind

MBA SGH

Prince2

MOR

Event Manager

Analiza opłacalności ryzyka projektów inwestycyjnych

Rachunkowość i sprawozdawczość finansowa

Inicjatorka i założycielka Klastra Medycznego „Ogólnopolskie Centrum Badania, Edukacji Monitorowania Problemów Płodności”

Inicjatorka i realizatorka największej

i najbardziej prestiżowej corocznej konferencji dla branży Medycyny Rozrodu (cooperationivf.eu)